21-А МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА ІНСТРУМЕНТІВ, СИСТЕМ КРІПЛЕННЯ ТА САДОВОГО ІНВЕНТАРЮ
12-15 Травня, 2020 МВЦ, Броварський проспект, 15, Київ, Україна

Про виставку

З 14 по 17 травня 2019 вперше в Міжнародному Виставковому Центрі одночасно пройдуть міжнародні виставки Intertool Kiev(традиційно проходить з міжнародною будівельною виставкою KyivBuild Ukraine) і Аqua-Therm Kiev 2019.
 

Обдумане рішення було прийнято організатором з метою створення безпрецедентно масштабної події, з максимальним збільшенням комерційного ефекту для всіх учасників виставки. Виставка Аqua-Therm отримала міжнародне визнання завдяки просуванню нововведень енергоефективності, технологічності і ресурсозбереження, а це запорука успіху і майбутнє будівельної індустрії.
 

Подальше спільне проведення двох головних подій будівельної сфери стане новим кроком на шляху розвитку цих індустрій в Україні.
 

Відтепер, щорічно більше 30 000 м2 експозиції буде присвячено самим передовим розробкам і технологіям суміжних індустрій, що, безсумнівно, гарантує широку представленість кожного розділу тематики виставок і як наслідок, зміцнення іміджу - «найважливішого профільного заходу, який не можна пропустити» - у професіоналів і споживачів.
 

Нововведення дозволить поліпшити організацію проведення заходу, надавши можливість презентувати свій продукт більше 40 000 фахівців будівельної галузі.

Таке рішення підтримали всі стратегічні партнери виставки, так як впевнені в тому, що консолідація індустріальних виставок на одному майданчику відкриє нові можливості для розвитку бізнесу.