Днів
Годин
Хвилин
Секунд

23-Я МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА ІНСТРУМЕНТІВ, СИСТЕМ КРІПЛЕННЯ ТА САДОВОГО ІНВЕНТАРЮ
17-19 травня, 2022 МВЦ, Броварський проспект, 15, Київ, Україна

«Техніка з майбутнього»

news
     
Цього року виставка Intertool Kiev, втім, як і завжди, зібрала лише найкращу техніку світових брендів, справжніх технологічних монстрів у своїх категоріях. За результатами її проведення ми вирішили заохотити найяскравіші новинки і відкриття року.

На небосхилі українського ринку садово-паркової техніки запалала ще одна зірка — бренд акумуляторної техніки № 1 у світі Greenworks. Офіційний представник компанії в Україні представив на виставці унікальні для нашого споживача моделі садового інструменту.

Вже зайнявши лідируючі світові позиції, техніка Greenworks прибула підкорювати серця українців. Високі технології тут втілені в простоті обслуговування, зручності експлуатації, потужності, екологічності та економічності. А величезний асортимент технічної продукції та універсальні елементи живлення, які підходять для всіх пристроїв однієї серії, нібито визначають наперед настання майбутнього акумуляторних технологій.

Феєрична поява Greenworks заслужила спеціальну номінацію — «Техніка з майбутнього». Вітаємо з присвоєнням почесного і престижного звання та бажаємо успішного розвитку, процвітання і натхнення!