Днів
Годин
Хвилин
Секунд

22-А МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА ІНСТРУМЕНТІВ, СИСТЕМ КРІПЛЕННЯ ТА САДОВОГО ІНВЕНТАРЮ
18-20 травня, 2021 МВЦ, Броварський проспект, 15, Київ, Україна

Фахівці заводу NovoAbrasive випускають нову серію кругів пелюсткових торцевих NovoAbrasive Extreme

news
     

Серія зібрала в собі абразивні матеріали найвищої якості, які дозволяють Вам максимально швидко досягти поставлених цілей та оцінити високу ефективність КПТ.


Індустріальна серія випускається в трьох лінійках в залежності від використання абразивного матеріалу:

1) Лінійка Extreme AL (оксид алюмінію, електрокорунд нормальний А) виготовляється з високоякісного оксиду алюмінію, рівномірно та міцно зафіксованого на основі пелюстки. Круг призначений для обробки вуглецевої та легованої сталі, кольорових металів, а також може успішно застосовуватися в обробці інших матеріалів.

2) Лінійка Extreme ZR (цирконій, електрокорунд цирконієвий Z) з надзвичайно міцним зерном оксиду цирконію, рекомендується для агресивного знімання металу. Круги розроблені для обробки нержавіючої сталі та титану. Однаково ефективні в шліфуванні крайок і площин. Не містять заліза, хрому та сірки.

3) Лінійка Extreme CR (кераміка, керамічне зерно) в основі якої використовується керамічне зерно, що володіє високими показниками ріжучої та зносостійкої здатності. Рекомендована при обробці  твердих матеріалів таких як титан. Двофазна і нержавіюча сталь. Круги при проведенні промислових випробувань добре зарекомендували себе в шліфовці крайок, окалини або поверхонь з покриттям. Не містять заліза, хрому та сірки.