Днів
Годин
Хвилин
Секунд

22-А МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА ІНСТРУМЕНТІВ, СИСТЕМ КРІПЛЕННЯ ТА САДОВОГО ІНВЕНТАРЮ
18-20 травня, 2021 МВЦ, Броварський проспект, 15, Київ, Україна

Новини DIY: Епіцентр, ОЛДІ, JYSK, IKEA та інше

news
 

Другий Епіцентр у Запорізькій області, ОЛДІ в Житомирі, JYSK у Львові, та інші новини сегменту магазинів товарів для дому та затишку.

Епіцентр відкриває другий ТЦ у Запорізькій області

У Мелітополі на місті колишнього заводу Продмаш відкриється новий торгівельний центр Епіцентр.  Як повідомила RAU прес-служба компанії, ТЦ у Мелітополі стане вже п’ятим новим торговельним центром, який компанія відкрила у 2020 році та другим об’єктом мережі у Запорізькій області (перший було відкрито ще у 2010 році в Запоріжжі). Торговельний центр площею 5430 кв. м працюватиме на вулиці Інтеркультурна, 172/6.

В компанії відзначають, що ТЦ Епіцентр у Мелітополі стане першим торгівельним центром мережі оптимального формату, в якому буде представлено новий відділ Food Market із розширеним вибором харчових продуктів та напоїв, а також працюватиме аптека, де можна буде придбати ліки, товари медичного призначення, засоби індивідуального захисту та дезінфекції.

З аптекою та фуд-маркетом: Епіцентр відкриває другий торговельний центр у Запорізькій області

Епіцентр планує наростити частку ВТМ в обороті до 25%

Про це в інтерв’ю RAU повідомила керівник напрямку ексклюзивних концептів і розвитку Епіцентр К Олена Соловйова. “Зараз частка ВТМ в товарообігу компанії складає більше 13%. Нарощувати частку всередині торгової мережі з таким широким асортиментом і мультиканальною торгівлею не так просто, завжди потрібно шукати альтернативні можливості для зростання і розвиватися з випереджаючими темпами. У стратегічному плані розвитку власних проектів наш цільовий показник становить 25%. Зрозуміло, що для досягнення такого результату нам необхідно і надалі рости в усіх напрямках і розширювати представленість ВТМ в усіх категоріях”, – сказала вона.

Гіпермаркет ОЛДІ в Житомирі

В Житомирі на вулиці Михайла Грушевського, 5, 31 жовтня урочисто відкрили торговий центр ОЛДІ. Як уточнили RAU в консалтинговій компанії Retail & Development Advisor (RDA), яка виступає ексклюзивним брокером ТЦ ОЛДІ, загальна площа нового торгового центру складає понад 20 000 кв. м. Одним з основних «якорів» ТЦ став будівельний гіпермаркет ОЛДІ з асортиментом більше 50 000 SKU. Він зайняв площу близько 9000 кв. м.

Співвласник ОЛДІ Олег Долгозвяг заявив, що компанія планує подальший розвиток мережі, розглядаючи варіанти будівництва торгових центрів в інших регіонах країни.

Новий JYSK у Львові

5 листопада JYSK відкрив магазин у львівському ТРЦ Арсен, розташованому за адресою вул. Зелена, 147. Як повідомляє All Retail, він став п’ятою торговою точкою у місті Львів. Площа магазину становить 1419 кв. м. У залі представлений широкий асортимент товарів у скандинавському стилі: меблі для дому, текстиль, декор та інше. В Україні працює 70 магазинів JYSK.

JYSK відкрив четвертий магазин у Дніпрі – в ТРЦ Приозерний

 Плани IKEA

Ingka Centers повідомила, що плани розширення залишаються в силі, оскільки відвідуваність торгових центрів швидко відновлюється після зняття обмежень.

Як повідомляє All Retail, під час пандемії відвідуваність об’єктів компанії впала майже на чверть, що призвело до падіння продажів орендарів на 16% — до $6,4 млрд. У компанії заявили, що це “хороші результати в обставинах, що склалися”. Компанія розуміє, що пандемія ще не закінчилася, і найближчим часом готується до нових викликів. Проте, керівництво налаштоване оптимістично і не змінить своїх планів по відкриттю нових торгових центрів і магазинів.

У той же час Ingka Centres змінює акцент у своїй роботі на передмістя і невеликі центральні райони, адаптуючись до нової моделі поведінки споживачів. Зараз компанія активно шукає підходящу нерухомість приблизно в 40-ка містах. Раніше в 2020 році відповідні придбання були зроблені в Лондоні і Сан-Франциско.Джерело