21-А МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА ІНСТРУМЕНТІВ, СИСТЕМ КРІПЛЕННЯ ТА САДОВОГО ІНВЕНТАРЮ
12-15 Травня, 2020 МВЦ, Броварський проспект, 15, Київ, Україна

Прес-реліз

INTERTOOL KIEV 2019 – усі бренди будівельного та садового інструменту!


 
З 14 по 17 травня в МВЦ столиці відбудеться 20-та ювілейна Міжнародна виставка професійного інструменту та садової техніки - INTERTOOL KIEV 2019.
 
INTERTOOL – єдина виставка будівельного та садового інструменту в Україні, що представить все різноманіття інструменту та широкий вибір матеріалів як для майстерень, так і для середніх і великих підприємств. Учасники презентують ручний інструмент, електроінструмент, бензопили, свердлильні знаряддя, електровивертки, пили, рубанки, а також ріжучі ножі, різаки, відбійні інструменти, інструменти для каменярів та багато іншого. Крім того, в рамках спеціалізованого салону Garden Tool, відвідувачі знайдуть кращі пропозиції інвентарю, техніки та інженерних систем для садів і парків.
 
Протягом 20 років INTERTOOL об'єднує відомі бренди українського і міжнародного ринку, а також нові компанії для яких участь у виставці – це найкраща можливість заявити про себе, презентувати свій продукт, сформувати нові бізнесові зв'язки, залучити інвестиції та укласти ділові контракти. Багато в чому це досягається завдяки традиційному сусідству з провідною будівельною виставкою України KyivBuild Ukraine та найбільшою інженерною виставкою Східної Європи – Акватерм Київ. Об'єднання всіх пропозицій будівельної сфери і ландшафтного дизайну з енергоефективними і ресурсозберігаючими технологіями виводить заходи на абсолютно новий, грандіозний рівень та колосально збільшує цільову аудиторію виставок, а, отже, ділові можливості та комерційну складову для кожного учасника. Саме тому, захід відвідують близько 28 тисяч профільних фахівців галузі з 36 країн світу.
 
INTERTOOL KIEV – це перш за все презентація та спілкування у форматі В2В. Статистика минулого року показує, що на виставці були представлені 67 компаній з 10 країн, а 72% відвідувачів заходу були відповідальними за прийняття рішень про закупівлі. У програмі «Бізнес-контакт» виставки продовжують реєструватися представники мереж магазинів, будівельних гіпермаркетів і оптово-роздрібних компаній з України та інших країн.
 
Серед учасників INTERTOOL KIEV 2019: HARDEX (Україна), TM NOVOABRASIVE (Україна), ПП БУДПОСТАЧ, ТОВ ВІЗАРД ТЕХНІКС, Запорізький абразивний комбінат (Україна), STORCH (Німеччина), GREAT TAIWAN MATERIAL HANDLING Co (Тайвань) та багато інших компаній. Традиційно на виставці буде представлений китайський національний павільйон.
 
INTERTOOL KIEV – це ваша можливість для розвитку бізнесу!

 До зустрічі 14-17 травня в Міжнародному Виставковому Центрі!
 
Контакти:
Ярослав Ященко, директор виставки
Tel: +380 (44) 496 86 45 (ext. 262) 
+380 093 486 41 95
E-mail: Y.Yashchenko@pe.com.ua
Web: www.worldbuild-kiev.com.ua
 
Промокод для отримання безкоштовного запрошення RI2019