23-Я МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА ІНСТРУМЕНТІВ, СИСТЕМ КРІПЛЕННЯ ТА САДОВОГО ІНВЕНТАРЮ
16−18 травня 2023 МВЦ, Броварський проспект, 15, Київ, Україна

Акредитація журналістів

Для роботи на всіх заходах, що проводяться компанією ДП «Прем'єр Експо», представники ЗМІ повинні пройти обов'язкову акредитацію. Акредитація надає право безкоштовного проходу на виставку, отримання інформаційних матеріалів та прес-релізів, відвідування всіх проведених на території виставкового павільйону заходів, окрім тих, які вимагають окремих запрошень. Безкоштовна акредитація не поширюється на співробітників рекламних відділів.

Редакція може надати заявку на акредитацію своїх журналістів, операторів, фотокореспондентів, фотографів у межах встановлених квот:

  • друковані ЗМІ, інформаційні агентства, радіопрограми — не більше двох співробітників;
  • телепрограми — не більше трьох співробітників

Для акредитованих журналістів протягом усіх днів виставки працює прес-центр, в якому можна отримати додаткову інформацію з заходу, що проводиться, скористатися послугою Інтернет, офісною технікою (факс, ксерокс). При бажанні фахівці компанії ДП «Прем'єр Експо» допоможуть організувати інтерв'ю з учасниками у VIP зоні або на стенді учасника.

Журналістам, які пройшли акредитацію, для отримання бейджа і матеріалів необхідно мати при собі службове посвідчення представника ЗМІ та пред'явити його при реєстрації в МВЦ.

Акредитованим представникам ЗМІ не дозволяється проводити промоушн-акції (розповсюдження, презентація, реклама своєї продукції, послуг) без узгодження з оргкомітетом компанії ДП «Прем'єр Експо». Проведення подібних акцій є платним.

Представники ЗМІ в обов'язковому порядку надають в прес-службу компанії ДП «Прем'єр Експо» опубліковані матеріали (або їх копії), що стосуються заходів, що проводяться компанією. Подальша публікація матеріалів у друкованому або електронному вигляді, демонстрація відеоматеріалів повинні супроводжуватися посиланням на назву виставки та її організатора — компанію ДП «Прем'єр Експо». 

Для представників ЗМІ, які в період дії або після події не висвітлювали діяльність виставки, на розсуд оргкомітету компанії ДП «Прем'єр Експо» в подальшому може бути відмовлено в акредитації.